pl ru en de cs sk uk fr es it

Agencja Pośrednictwa Pracy funkcjiusz.pl zaprasza

Jedyna okazja by pozyskać dobrą pracę w cywilu a praca czeka na Ciebie !!

                                      Znajdujemy pracodawcę dla byłego funkcjonariusza lub znajdujemy dla pracodawcy pracownika przygotowanego do pracy operacyjnej do wykożystania w cywilu. 

 

Dajemy ci prawdziwy Copywriting, marketing szeptany, który zarabia.

Masz swój biznes, plany, wizje – i wiesz, że to co chcesz oferować jest więcej niż doskonałe. Twoje wyniki sprzedaży wzrosną jednak kilkukrotnie, jeżeli to samo przekonanie będzie mieć setka innych osób i opowie o tym swoim znajomym. Im wcześniej zaczniesz pracować na swoją dobrą opinię w tej nowej rzeczywistości, tym lepiej. Dlaczego to takie ważne? Wymaga tego zaufanie wyrażone w postaci dobrej opinii, którą wystawili nam inni. Bo będziemy coraz więcej ze sobą współpracować na różne sposoby w Internecie. A zaufanie społeczności stanie się podstawą powodzenia w życiu. To, że nie każdy musi mieć koparkę, wydaje nam się oczywiste ale dobrą opinię to już zależy od nas. Dziś obywatel i jego wizerunek rodzi się w sieci a poprzez opinie i różnego rodzaju komentarze dotyczące jego persony jest przez tę sieć kreowany. Jego wizerunek, jak też wizerunek jego firmy lub działalności w dużej mierze zależy od opinii innych.

Wystawiamy faktury Vat.

 

                                     Wykorzystaj to dobra opinia za jedyne zł netto/szt !

                            Zacznij zdobywać najlepsze opinie o Twojej firmie i produktach !

                                                       kontakt: biuro@funkcjusz.pl

 

reklama agencji:

 

praktyczny kieszonkowy i kompaktowy

PHU Beskidek oficjalny partner notiOne przedstawia w sprzedaży, niewielki inteligentny lokalizator notiOne play który pozwoli sprawdzić w bezpłatnie pobranej aplikacji, gdzie jest to do czego został przymocowany. Lokalizator notiOne wysyła ciągły sygnał nadawczy. Odnajdzie Twoją zgubę zarówno w pobliżu, jak i ze znacznie większych odległości. Przy pomocy notiOne zlokalizujesz również swój telefon, nawet gdy głos jego będzie wyciszony.

Jaki jest zasięg lokalizatora? System notiOne współpracuje z popularnymi polskimi aplikacjami. Dzięki temu można zlokalizować np: starszą osobę, kota, psa, klucze, portfel, walizkę, torebkę, rower, samochód, laptop lub dziecko, nie tylko w zasięgu telefonu, ale również na drugim końcu Polski. Informacja o lokalizacji wyświetla się w aplikacji notiOne komputera lub telefonu w postaci adresu i znacznika na mapie a to wszystko bez abonamentu.

notiOne to bezpieczeństwo, nie wykrywalny przez skanery radiowe, jest odporny na warunki atmosferyczne, a jego wymienna bateria wystarczy do roku użytkowania.

W jaki sposób działa lokalizator notiOne play?

1 LOKALIZATOR NADAJE SYGNAŁ

Breloczek notiOne przymocowany do tego co dla Ciebie ważne, wysyła ciągły sygnał nadawczy.

2 AUTOMATYCZNY ODBIÓR SYGNAŁU

Sygnał odbierany jest automatycznie przez znajdujące się w pobliżu telefony z odpowiednią aplikacją.

3 PRZEKAZANIE INFORMACJI NA TWÓJ TELEFON

Informacja o lokalizacji notiOne przekazywana jest na Twój telefon i wyświetlana na mapie w aplikacji z zachowaną historią z ostatnich 30 dni.

 

                                                                          zapraszamy